Kurze łapki to popularne zmarszczki, które należą do rodziny zmarszczek mimicznych. Pojawiają się stosunkowo szybko, bo już w wieku dwudziestu lat. Wtedy też jest odpowiedni moment, aby na nie zareagować ze względu na to, że im szybciej zaczniemy stosować profilaktyczne preparaty, tym lepiej dla naszego zdrowia i wyglądu.

Sposoby pozbycia się kurzych łapek

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego ma na celu aktywowanie komórek skóry właściwej do produkcji kolagenu oraz elastyny. W tym wypadku produkcja następuję poprzez tzw. czynnik wzrostu. Jego wykorzystanie sprawia, że zwiększa się liczba komórek, a skóra pod oczami nabiera młodzieńczego i zdrowego wyglądu.

Wypełnienie zmarszczek jako sposób na kurze łapki

Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym to kolejny zabieg korekcji powiek polegający na wstrzykiwaniu w obszar zmarszczek promienistych kwasu hialuronowego. Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu i utrzymują się około roku. Metoda dodatkowo doskonale minimalizuje cienie pod oczami, dzięki czemu zmarszczki stają się mniej widoczne. Zabieg tego rodzaju jest bardzo skuteczny i nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Dodatkowo, efekty utrzymują się stosunkowo długo i są bezpieczne dla naszego zdrowia.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...